Dłuższy pobyt w okolicach Łodzi

Kiedy myślisz o rodzinnym wyjeździe marzy Ci się cisza spokój i totalny relaks. To wszystko możesz mieć w hotelach koło Łodzi – Salio. Aparthotel, który został otworzony po inauguracji klubu jeździeckiego to idealne miejsce, aby wybrać się na weekend za miasto. Salio to hotel, który położony jest niedaleko Łodzi. W swojej ofercie posiada przestronne i komfortowe pokoje, które jednocześnie są nowocześnie wyposażone. Każdy z nich jest o wysokim standardzie. Zarówno do dyspozycji są pokoje 1-,2-, 3-osobowe, jak i apartamenty przeznaczone dla 5 osób. Część miejsc noclegowych hotel udostępnia w Pokojach bez Barier – przystosowanych do potrzeb osób o ograniczeniach ruchowych.

Obozy jeździeckie

Otóż, hotele koło łodzi ofertę kierują nie tylko do miłośników koni, ale również do osób, które szukają noclegu w okolicach Łodzi, by z dala od miejskiego zgiełku cieszyć się relaksem na łonie natury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy pasjonatów jazdy konnej w Salio organizowane są letnie i zimowe obozy jeździeckie pod okiem doświadczonych instruktorów. Możliwość obcowania z końmi to nauka pokory i szacunku do natury. Dzięki temu dzieci wrócą z wakacji w naszym obiekcie zadowolone, ale również dojrzalsze.

Czas na łonie natury

Do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęcają malownicze tereny wokół ośrodka. Oprócz jazdy konnej Goście mają możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walking. W hotelach koło Łodzi rzadko można spotkać taką ofertę.

czestochowa Autor