Komfortowy hotel pod Warszawą: sala weselna, sala konferencyjna, restauracja

Aby spełnić wszystkie nawet najbardziej wymagające oczekiwania i przyciągnąć jak największą grupę klientów hotele posiadają również salę weselną, restauracje i salę konferencyjną, aby zapewnić atrakcyjną ofertę zarówno dla klientów biznesowych jak i klientów  indywidualnych. Na rynku istnieje bardzo duża konkurencja, dlatego wszystkie usługi powinny być na jak najwyższym poziomie, sala weselna nadarzyn powinna posiadać elegancki wystrój i mieć dobre nagłośnienie. Na zainteresowanie gości wpływa nie tylko komfort pokoi i aranżacja wnętrz, ale również jakość serwowanych posiłków.  ViaAppia posiada elegancką restauracje, która serwuje wyśmienite dania kuchni włoskiej, jak również komfortowe pokoje i dużą salę weselną, salę konferencyjną i bar. Dla pary młodej jedną z najważniejszych decyzji jest wynajęcie odpowiedniej sali weselnej. Nadarzyn posiada na swoim terenie kameralny hotel, który oferują swoim gościom świeżą i smaczną kuchnie jak również zapewnia komfortowy pobyt. 

Sala weselna – Nadarzyn

ViaAppia do dyspozycji swoich gości oddała sale weselną, która posiada elegancki i efektowny wystrój.  Może pomieścić do 200 gości w zależności od charakteru przyjęcia weselnego. Goście mogą również skorzystać z baru, który serwuje pyszne drinki i inne alkohole.  Sala wyposażona jest również w niezbędne nagłośnienie i klimatyzację. Para młoda, która decyduje się na wynajem sali weselnej w ViaAppia ma zapewniony komfortowy apartament gratis.  Również goście weselni mogą skorzystać z wysokich rabatów za nocleg w hotelu. W okresie letnim organizowane są również imprezy w formie stołu szwedzkiego na terenie ogrodu. Restauracja serwuje  smaczne dania kuchni włoskiej. Oprócz wesel na terenie ViaAppia organizowane są również wesela, imieniny, komunie i chrzciny. Goście cenią sobie to miejsce ze względu na klasyczny i elegancki wystrój, ale również przyjazny nastrój i wyśmienitą kuchnię.  Restauracja przygotowuje dla swoich gości przystawki takie jak focaccia, krewetki w sosie winno maślanym, siekana polędwica podawana na rukoli, tatar z łososia lub carpaccio z polędwicy wołowej. Goście mogą również spróbować prawdziwej włoskiej pizzy takiej jak  margherita, capriciosa czy w quattro formaggi. Kuchnia włoska to również ryby i owoce morza takie jak krewetki, kalmary, łosoś, dorsz czy karmazyn. W kuchni włoskiej nie może również zabraknąć makaronu, pracownicy ViaAppia codziennie przygotowują świeży makaron dla swoich gości. Miłośnicy dań mięsnych mogą spróbować między innymi grillowanego steku z polędwicy wołowej, eskalopek z kurczaka, piersi z kurczaka nadziewanej figą lub polędwiczek wieprzowych marynowanych w winie. VillaAppia to także kameralny hotel z dogodną lokalizacją i 60 miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach dwuosobowych lub apartamentach, które posiadają dodatkowe udogodnienia. ViaAppia to wygodne pokoje, profesjonalna sala konferencyjna i elegancka restauracja w Jankach.

czestochowa Autor