Najlepsze szlifierki do gładzi gipsowych

Obecnie mamy na rynku sprzęt wysokiej jakości na który może sobie pozwolić każdy, kto przeprowadza remonty i prowadzi prace budowlane. Dzięki  temu remont przebiega znacznie szybciej i dokładniej. Niezbędne sprzęty można dostać w każdym markecie budowlanym. Jednak istnieje również wiele firm, które specjalizują się w sprzedaży sprzętu remontowo-budowlanego.  BMB Serwis to wypożyczalnia sprzętów budowlanych,  która oprócz wynajmu sprzętu takiego jak  zacieraczki samojezdne, agregaty tynkarskie, agregaty malarskie, pompa do betonu, silomaty mikxokrety. Prowadzi również sprzedaż sprzętów takich  jak szlifierka do gipsu, pistolety do malowania, wiertarki, wkrętarki, frezarki.  BMB posiada również w swojej ofercie wszystkie niezbędne akcesoria takie jak tarcz, wiertła, jak również odzież ochronną taką jak kombinezony, rękawice, okulary, kaski.   Odpowiedni model szlifierki do ścian gipsowych zapewni gładką powierzchnię na którą bez problemu można nałożyć farbę.

 Szlifierka do gładzi gipsowych typu żyrafa

 Jest to jeden z bardzo popularnych modeli, który dzięki swojej budowie umożliwia precyzyjne i dokładne szlifowanie.  Podczas wyboru odpowiedniego modelu należy kierować się mocą urządzenia, jak również jego wagą. Pracownicy BMB zapewniają pomoc i profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu.  Szlifierka Dedra 710 to urządzenie które waży 5 kg a średnica tarczy tego urządzenia to 225. Szlifierka Dedra mierzy 160 cm długości i wyposażona jest w elektryczną regulacja prędkości obrotowej.  Kolejny model do szlifierka Dedra z przekładnią, dysponuje ona tą samą mocą co szlifierka Dedra 710. Jej zaletą jest jednak niewielka waga 3,3 kg. Model ten posiada również regulowaną długość od 128 do 159 cm.   Oba modele posiadają 2 lata gwarancji. Na rynku dostępna jest również szlifierka mimośrodowa Festool, która idealnie sprawdzi się do szlifowania wstępnego lub szlifowania końcowego. Jej waga to 1,2 kg dzięki czemu jest lekka i poręczna, co jest szczególnie istotne podczas wielogodzinnej pracy.  W momencie, kiedy mamy już przygotowaną ścianę możemy przejść do kolejnych etapów takich jak tapetowanie lub malowanie ścian. BMB  Serwis oprócz zacieraczek  samojezdnych posiada w swoim asortymencie również wysokiej jakości pistolety do malowania, dzięki czemu farba zostanie położona dokładnie bez smug i zacieków. BMB to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje sprzęt na wynajem najwyższej jakości.  Do podpisania umowy niezbędny jest dowód tożsamości klienta. Niezbędne jest również opłacenie kaucji. Ceny najmu są niezwykle konkurencyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

czestochowa Autor