28.11.2008
Moda ekologiczna

Dnia 25 listopada w Sali gimnastycznej odbył się konkurs pt. "Moda Ekologiczna". Konkurs zaliczany został do akcji "Najlepsza Z Najlepszych" a zorganizowany był przez Samorząd Uczniowski. Wszystkie klasy miały za zadanie przygotować przebranie ekologiczne, które prezentowali uczniowie - modele. O godzinie 13:50 cała sala zapełniła się różnokształtnymi i kolorowymi stworami. Każdy zespół składający się z trzech osób miał zaprezentować strój na wybiegu i opisać go.
Naszymi jurorami byli:
-pan dyrektor Ireneusz Łuczak, przewodniczący komisji
-pani Elżbieta Manys, nauczycielka biologii
-pani Renata Piotrowicz oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Kacper Pupin z kl. III C.
Sędziowie oceniali sprawiedliwie, nie oszczędzając... śmiechu. Po oddaniu wszystkich głosów wyłowieni zostali wielcy wygrani. I tak z klas 1 zwycięzcami została klasa I A, z klasy II najlepszą okazała się klasa II F a w klasach III tryumfowała klasa III D. Nagrodę publiczności otrzymała klasa III E -wyłowiona przez uczniów uczestniczących uczestniczących w imprezie.
Zwycięskie klasy otrzymały upominki a wszystkie drużyny słodką nagrodę pocieszenia.
Konkurs był wesoły i miał charakter integracyjny. Im więcej takich konkursów w szkole tym lepiej. Było widać ogromne zaangażowanie wszystkich klas.

AUTOR:  Ola Buzuk - klasa 3b