Pabianice restauracja – dlaczego warto odwiedzić Łódź oraz okolice?

Będąc w Łodzi, warto również odwiedzić pobliskie miejscowości takie jak Pabianice czy Konstantynów Łódzki. Jednak jeśli jeszcze nie byłeś/byłaś w Łodzi, warto również odwiedzić stolicę województwa łódzkiego – Łódź, a ten artykuł wskaże dlaczego.

Jeśli podróżujemy do Łodzi, często przejeżdżamy niedaleko pabianice restauracja, to jest właśnie znak dla nas, że miasto Łódź zaraz nas powita.

Podczas pobytu w Łodzi, warto skierować swoje kroki do miejsca, które prawie dwadzieścia lat temu dostało drugie życie. Mowa tutaj o Centrum Handlowe Manufaktura, które znajduje się na dawnym terenie kompleksu fabrycznego Izraela Poznańskiego. Dzięki renowacjom na szeroką skalę, wygląd zewnętrzny manufaktury przypomina dawny budynek, lecz wewnątrz znajdziemy zupełnie współczesny design. Obecnie to duże centrum handlowe jest popularnym miejscem spotkań Łodzian, ponieważ mieszczą się tutaj restauracje i kawiarnie – jest ich około 60, w tym filia restauracji z Pabianic. Centrum Handlowe Manufaktura nie jest zwykłym obiektem z sklepami – włodarze tego obiektu zadbali o rozwój sztuki – tutaj znajdziesz muzeum sztuki, muzeum historii miasta Łodzi, muzeum fabryki oraz wiele, wiele więcej.

Podczas corocznych podróży po Polsce warto odwiedzić Łódź, która jest stolicą prężnie rozwijającego się województwa łódzkiego. Warto wtedy odwiedzić Centrum Handlowe Manufaktura.

czestochowa Autor